Recenze Razer

Ověřený zákazník AMIRO Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2013

Zakoupeno v AMIRO

• basy a výšky jsou dostatečně vyrovnány
  • lehké
  • skvělý design
  • čekal jsem větší tlumení okolního ruchu

S těmito sluchátky jsem hodně spokojený: kvalita/cena odpovídá. Hudba i hry jsou s těmito sluchátky opravdu zážitek. Jsou lehká, pěkná. Takže pokud hledáte sluchátka které by jste chtěli využívat jak pro telefon (hry, hudba, ...) nebo pro pc/notebook (hry, hudba ...) tak neváhejte a kupte si je. Můžu je jen doporučit :)

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2013

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• kvalitní zvuk
  • silné a hluboké basy
  • čisté výšky
  • kulatý kryt
  • hliníkové sluchátka i jack + pozlacený
  • dohromady 4 nástavce
  • značka Razer

Se značkou Razer jsem velice spokojen co se týká sluchátek krásný kvalitní zvuk, kulatý kryt kde se krásně schovají. 4 nástavce pro každého. V balení samolepka co každého potěší.

Přidáno: 13. září 2013

• Perfektní na hudbu(Hlavně příznivci basů budou spokojení)
  • Tlumí okolí
  • Příjemný vzhled
  • různé velikosti EarTips
  • Za tu cenu mohli přidat ovládaní na hlasitost (mi osobně to nějak moc nevadí)

Sice vyšší cena ale koupě nelituju, vysoké basy a kvalitní zvuk, co víc si přát na každodenní poslech hudby :)

Přidáno: 27. července 2013

• Kvalitní zvuk
  • Pouzdro
  • 2x samolepka
  • Nástavce do uší
  • Skvěle sedí
  • Skvěle izolují okolní zvuk

Sluchátka jsou perfektní, kryt je skvělý nápad, 2x samolepka, po asi roce a půl používání se mi ze zadní strany sluchátek odlepil ten gumový proužek, sluchátka jsem používal skoro každý den a co je velká slabina všech sluchátek že se u jacku překroutil kabel a ořestali hrát po reklamaci mám nová a asi jiné peckové sluchátka bych nedoporučoval jako tyhle, mám zkušenost i s Beats by Dr. Dre a Razer Moray je kvalitnější.

Ověřený zákazník PlayGoSmart.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2013

Zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• Vkusné a účelné zpracování
  • Sedí i fungují báječně
  • Oceňuji i adaptér "sterea samce" do letadla
  • Pouzdro ... Vynikající nápad :-)

K ceně a čelu produktu pro běžné použití k poslechu jakékoliv hudby mohu jen vřele doporučit :-) Díky

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• délka přívodního káblu
  • odhlučnění
  • pouzdro
  • díky pogumovanému káblu je složitá manipulace

U Razeru dělá velkou část ceny značka, ale je zaručena opravdu dobrá kvalitu. Měl jsem předchozí řadu ProTune M100 (už nevím přesně ) a vzhledem k velmi hrubému zacházení vydržely velmi dlouho.

Zvuk je velmi dobrý, čistý; basy nejsou předimenzované jako tomu bývá často u jiných produktů této cenové relace. Odhlučnění je výborné, ale musíte si zvolit správnou velikost výměnných násad.

Kábl je dostatečně dlouhý pro obvyklé nošení v kapse, ale zdá se mi zbytečně dlouhé rozdělení káblu ke sluchátkům. Pogumovaný kábl dost vydrží, ale je s ním velmi složitá manipulace, protože když sluchátka dáváte pod mikinu nebo triko, tak kábl zadrhává a tahá triko. Na druhou stranu je to výhoda, protože kábl zbytečně nepoletuje pokud je nošen volně.

Přidáno: 31. března 2013

• Čistý zvuk bez šumu
  • Designové provedení
  • Kabel je úzký ale kvalitní
  • Za Razer se platí...

Sluchátka jsem si koupil pouze kvůli designu značky Razer. Po koupi mě pak mile překvapilo, že Razer si nezakládá pouze na svém designu ale také na kvalitě výrobků.

V konečném výčtu pro a proti i cena výrobku odpovídá. Razer Moray doporučuji!

Ověřený zákazník PlayGoSmart.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. března 2013

Zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• Dobře izolují od okolního ruchu.
  • V celku platíte spíše za značku, než za produkt. ( celkem drahé)

Skvělý produkt, ale za takovou cenu jsem očekával trochu víc.

Přidáno: 27. února 2013

• Razer
  • Pouzdro zda se že je na nic ale hodní se!!!!
  • Redukce
  • Dobře vypadaj (v podstatě jako skoro všechno od razoru)
  • Kvalita
  • Zpracovani
  • ZVUK
  • Myslel sem že bude na sluchátkách sviti logo no nic :-D( hold chci už moc ) :-D
  • Nic jsou špička

Tyto sluchátka jsou prostě špička měl sem KOSS KE29E a dal sem to na reklamovat a daly my prachy tak sem rovnou vzal nove tady tyto a špička chovám se k nim dobře. A hrají doslova špičkově.
Ale dávalo se když vyšel mobil HTC One X davaly se k tomu sluchátka v hodnotě (2500kč) (Beats by Dr. Dre Ibeats)
ale že by hraly nejak lepe než ty moje to se opravdu řicí nedá jenom sem se smál.
Dnes sluchátka spadly na cenu (950 Kč) což je směšné :-D
A také mě zajmá co je na tom tak kvalitního myslím tím Beats
U razer se neptám tam to vím. Ale tak určitě volím vždy Razer.

Razer Tiamat Expert 2.2

Razer Tiamat Expert 2.2

Přidáno: 26. ledna 2013

• zvuk
  • mic.
  • skvele sedi na hlave diky polohovatelnemu pasku
  • zakryvaji cele usi
  • bezproblemovy controler
  • vyssi cena
  • odflakle ukotveni micu + to ze nejde dat vys

v teto cenove kategorii bych predpokladal, ze mouchy budou vychytany trochu vic, ale pokud se neobjevi nejake zavazne problemy, da se nad tim primhourit oko

Přidáno: 12. července 2012

• balení
  • skvělej zvuk
  • větší cena, ale s tím jsem u Razeru smířený

Na Razer jsem už zvyklej, takže jsem neváhal a koupil jsem si tyto sluchátka. A nelituji toho :)

Zobrazuji 421 - 431 ze 431 recenzí 1...18 19 20 21 [ 22 ]