Recenze Razer

Přidáno: 6. března 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní povrch, který již není pogumován, tudíž se neopotřebuje tak rychle.
  • Možnost nastavení v Razer Synapse
  • Funkce Razer Synapse, které jsou ovšem standartem luxusnějších výrobů herních periférií.
  • Ergonomický a hladký tvar.
  • Poměr cena / výkon / výdrž - je bezkonkurenční
  • Hlučné kolečko, které není pevně v ose - půjde na reklamaci.
  • Guma u uchopení není hladká a má výrazně citelný přechod mezi tělem a gumou.

Koupí rozhodně nelituju. Celkově myš splnila mé předpoklady. Je přesná, má rychlou odezvu jak výrobce deklaroval. Kvalitní plast, který se neopotřebuje ani po rocích používání, jelikož není pogumována. Na dotek je vždy teplá i když čeká celý den na použití, což je sice méně podstatné, ale i tak markantní. Podsvícení se dá různě naprogramovat dle chuti uživatele, lze nastavit různé profily nastavení jednotlivě pro každou hru. Myš se vyplatí i pro příležitostné hráče především díky své vysoké životnosti.

Přidáno: 22. února 2017

• Padne do ruky
  • Žádné zbytečné funkce
  • Krásný a jednoduchý tvar
  • Možnost stáhnutí free softwaru (Razer Synapse)
  • Přesný sensor
  • DPI tlačítka jde nastavit na jakoukoliv funkci

Jedna z nejlepších herní myší vůbec. Žádný moc složitý tvar.

Přidáno: 6. prosince 2016

• super zvuk, basy
  • trvanlivost
  • nic!

Jsou to sluchátka za rozumnou cenu, které hrají opravdu skvěle!!
Tyto sluchátka mám už dva roky a nic se s nima ještě nestalo, jakobych je dostal včera.
Opravdu doporučuji!!!

Razer Tiamat Expert 2.2

Razer Tiamat Expert 2.2

Přidáno: 18. listopadu 2016

• Kvalita
  • Pohodlné i při dlouhodobém hraní (i po 12 hodinách nebolí uši)
  • dlouhý kabel
  • vysouvací a kvalitou obstojný mikrofon
  • vysouvání mikrofonu po delší době není pevné

Celkově jsem hodně spokojený se sluchátky, člověk sice platí jednak za značku, ale i za kvalitu, nejvíce oceňuji záhlaví, které je pohodlné a přizpůsobí se téměř každé výšce hlavy, dále obrovské plus je délka kabelu, díky kterému nejste téměř vůbec omezováni. Dále sluchátka mají kvalitní bassy a stane se opravdu málokdy né-li vůbec, že by jste slyšeli zrnění
Sluchátka mám něco přes rok a až na menší nespokojenost s pevností mikrofonu fungují bez chybně a i můj hlas díky ním zní lépe.
Osobně bych je doporučil téměř každému a přednostně hráčům, díky tomu, že sluchátka netlačí a jsou pohodlná bude váš jediný důvod opustit nebo pausnout hru přestávka na WC nebo na pití/jídlo.

Přidáno: 11. srpna 2016

• Výborné basy
  • Špičkový poslech hudby, her
  • Skvělá ergonomie
  • Kvalita, design...
  • Letecký hliník - mají malou hmotnost a jsou velmi odolné
  • V sadě silikonové špunty, úložný prostor.
  • Prestižní značka

Sehnal jsem za 790,-, což by podle mě měla být optimální cena pro tyto sluchátka, za takovou cenu bych čekal ještě o trochu lepší. Je pravda že platíte spíš za značku, než za produkt. Ovšem šel bych pro ně i za tuto cenu, dlouho jsem o nich přemýšlel. Vybral jsem si je, protože u mých předchozích špuntovek SONY MDR-EX15LPLI přestalo fungovat jedno sluchátko. Tyto sluchátka hrají o dost lépe, pokud máte equalizér můžete hudbu proměnit v pravé umělecké dílo. U sluchátek je výjimečná prostorovost bez zkreslení. Neslyším také ani rezonaci kabelu. Doporučuji, když sluchátka používáte opravdu často jako já. Jinak naprostá spokojenost a beru to jako úspěšný přechod do vyššího levelu :)

Přidáno: 18. června 2016

• Zvuk o vysoké kvalitě.
  • Basy si opravdu užijete.
  • Sedí dobře na hlavu, takže vás po delším používání nebolí uši ani hlava..
  • Hraje lépe než mnoho značkových sluchátek. (I dražších)
  • Zápory? A to je co?
  • No přece jen, když je máte na cestách, a jedete rychle autem, tak nehrají tak výrazně jako když nejste v pohybu. Ale to je jen poznatek :-)

Opravdu výborné sluchátka.. Koupil jsem si je vzhledem k tomu, že je nejen mnoho lidí vychvalovalo všude, kde jsem se na ně zeptal, ale také jejich parametry byly nejlepší. A ano, opravdu hrají lépe než některé dle mého názoru bezcenné sluchátka s mnohonásobně (i 7*) vyšší cenou. Zkoušel jsem si například "Profesionální" sluchátka od známé značky KOSS, které stály 7'500,- a zvuk byl na úrovni špuntových sluchátek od vietnamců.. Stejně dopadly i "Beats by Dr.Dre" za cca. 6500,- , které hrály ještě hůře. Ale to si musíte vyzkoušet sami. :-) A poslední věc.. Myslíte si vážně, že jsou to herní sluchátka? Určitě jsou, ale já sám je používám pouze na hudbu, a právě na tu hudbu jsou ještě lepší než moje repráky :-). Jednoduše nemají jen tak nějakou konkurenci..

Razer Krakens jsou sluchátka, které se postupně stávají legendou, lidé na ně zapomínají, ale ti co je vlastní si dokonale uvědomují, jak výborné, a že i nová sluchátka všech značek se jim stále nevyrovnávají.. A ta cena? Za tyhle sluchátka minimální.
Pro mě i pod dvou letech od koupi stále poklad.

Ověřený zákazník JRC Czech Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2016

Zakoupeno v JRC Czech

• Super zvuk
  • Nemají mikrofon a přesto jsou doporučována pro hráče

Myslel jsem, že mají mikrofon

Přidáno: 24. března 2016

• dobré tlumení okolního ruchu
  • velmi kvalitní zvuk
  • mušle krásně přilehnou k hlavě
  • nebolí z nich uši ani hlava
  • v sadě je i prodlužka kabelu takže u PC bez problemu
  • část která sedí na vrcholu hlavy mi připadá málo měkká když si je nasadím tak je to nepříjemné ale po chvilce na to zapomenu je to spis o zvyku

za tuto cenu kvalitní produkt

Přidáno: 20. března 2016

• zvuk
  • tlumení okolí
  • špunty do uší
  • tlačítko samo odpadlo, ale stejně ho moc nevyužívám..
  • mikrofon
  • nezajímavá obyčejná černá krabička

To jak dokážou tlumit okolí + zvuk je důvod proč vůbec zvládám jakékoliv cesty MHD. Dvojité špunty do uší drží a tlumí úplně nádherně. Moc se ani nemotají což je strašně fajn, ale nedá se v nich ležet na boku.. strašně to tlačí do ucha..
Škoda toho obalu mohlo na něm být logo razeru..,ale co stejně jsem ho ztratil :D
Celkově jsem se sluchátkami spokojený, jsou to asi nejlepší špunty na trhu..

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2016

Zakoupeno v Mironet.cz

• skvělý zvuk i tlumení okolních ruchů
  • kvalitní mikrofon
  • pohodlí i při delším poslechu s brýlemi

pro hraní skvělá volba

• Razer Synapse
  • Design
  • Ochranný obal
  • "Dvojité špunty"

Výborný zvuk. Očekávání kompletně splněno. Navíc zdarma poukaz s kódem na Razer Synapse do PC.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• Značka, která si drží kvalitu.
  • Je použit naprosto nejobyčejnější plastový kabel, který se zamotává. I díky tomu sluchátka působí levným dojmem.
  • Absence prodlužovacího kabelu.

Sluchátka hrají podle očekávání dobře škoda jen, že estetická stránka je odfláknutá.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• Jsou skvělé. Recenze nezklamal.
  • Nic.

docela dobrá investice

Přidáno: 28. prosince 2015

Perfektní výrobek

Přidáno: 15. října 2015

• Velmi silné a kvalitní basy
  • Kompatibilní se všemi mobilními telefony
  • Doporučuji všem za tu cenu se to vyplatí

- Nejlepší sluchátka co se dají koupit .

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

• Kvalitní tlumení okolního zvuku
  • 1m prodlužovacího kabelu navíc
  • Zkrátka NÁŘEZ!!!
  • Rozměry

Se sluchátky jsem VELMI SPOKOJEN!

DOPORUČUJI každému milovníkovi hudby.

Poslouchám trap, elektro, hip hop a podobné styly...
Ideální na tento směr hudby.

Dobré jsou i na rock a pop.
Například u AC/DC když prásknou do bubnů, tak je to slušná bass pecka :))

Vážná hudba (Ludovico Einaudi, Mozzart atp.) jdou samozřejmě na těcjto sluchátkách také poslouchat, ale jistě se na nich lépe poslouchají bassové songy.

Jako herní sluchátka poslouží také velmi dobře. Naprosto odzvučí vašeho vedle sedícího spoluhráče, který zrovna nadává že mu dali headshot.

Jako dáreček k sluchátkům obdržíte v každém balení 1m prodlužovacího 3,5mm jack kabelu, což dokáže přijít vhod.

Doufám, že má recenze Vám pomůže s výběrem dobrých a kvalitních sluchátek.

Máte-li otázky, nebojte se mi napsat na e-mail: [email protected]

Přidáno: 28. září 2015

• BASY!
  • Čistý a kvalitní zvuk
  • Pohodlné (nevypadávají z uší)
  • Kvalitní provedení
  • Cena (Platíte také za značku, ale i tak stojí za to)

Sluchátka jsem si koupil, i přes některé negativní názory lidí proti Razeru a jsem naprosto spokojený.
Basy jsou přesně takové, jak jsem očekával, takže název Hammerhead a popis Hammering in the bass je přesný.
Co se týče středů a výšek, zřejmě záleží, na jakém zařízení sluchátka používáte, např. na mé Lumii 1320 jsou basy výraznější a lehce převyšují výšky a středy, ale to spravil EQ. Co se týče pc (Asus H97-plus), tak jsou výšky a středy výraznější.
Ke sluchátkům je také dodáván kód na Razer Surroun - Pro verze, který z těchto stereo sluchátek udělá 7.1 surround sluchátka. Skvělé pro filmy!
Ovšem přesto že jsou sluchátka distribuována jako herní, na hraní her je nemohu doporučit.
Jde hlavně o pohodlí a k pc je prostě lepší mít sluchátka na hlavu, ale záleží na osobním pohodlí každého člověka, k notebooku by se mohly hodit, pokud hodně cestujete a nechce se vám nosit velká sluchátka, proto jsem si také pořídil tyto Hammerhead do uší.
K telefonu/mp3/mp4 na poslech hudby mohu sluchátka Razer Hammerhead rozhodně doporučit.

Marfusha Marfusha

• Poměr Cena / Kvalita

Není, co dodat...

100% - DOPORUČUJI !

Přidáno: 5. září 2015

• Super tlumiče basy jsou prostě best !!!
  • To neexistuje :)

Best doporučuji :) !