Recenze Razer

Přidáno: 16. dubna 2015

(naposledy upraveno 16. dubna 2015)

• Basy
  • Tlumení
  • Hliník
  • Duální špunty
  • Vzhled
  • Razer
  • Na pouzdru by mohlo být logo.

Měl jsem Beats sluchátka za cca 2500,- Kč a proti těmhle to byl šunt. U Beats platíte jen za značku, u Razeru za značku i kvalitu.

Přidáno: 29. března 2015

• Vzhled
  • Bassy
  • Design
  • Zvuk
  • Herní
  • Sednou každému
  • Velmi pohodlné
  • Trochu mi příjde že velikost sluchátek je až moc přehnaný
  • A taky mi vadí že když si chci poslechnout hudbu tak to musím mít stlumený pod 40% jinak to sliší i ostatní v mém okolí
  • Při dlouhém nošení boliest uši

Tyto sluchátka jsem si vybral z důvodu barvy. Tyto sluchátka jsou opravdu moc hezká hlavně tou barvou a vzhledem že v roce 2014/15 je používal i Pewdiepie nemám co vytknout.
Hodí se vážně jen k hraní her, když jdete se sluchátkama po ulici je to vážně špatné protože jsou přehnaně velké a usliší to i lide z vašeho okolí.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. března 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Skvělý zvuk
  • Skládací
  • Sedí na uších
  • Po dlouhé době nošení vás začnou tlačit na uších

Určitě doporučuji na herní chvíle,nebo Skypování s přáteli.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. března 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• skvělý zvuk, pěkné pouzdro k uložení během cesty

Přidáno: 15. února 2015

• Kvalita zvuku. Prostě perfektní, pro lidi s hudebním sluchem naprosto dokonalá sluchátka.
  • Basy
  • Design
  • Barva
  • Délka kabelu
  • Kvalita zpracování (hliník je opravdu prvotřídní kvalitka)
  • Neslyšíte okolí
  • Hrají opravdu nahlas, v telefonu si netroufnu víc než na úroveň 21/30 a i tam mi lidi říkají že jsem blázen, že si urvu uši...:D
  • Pozlacený jack
  • Kompatibilní snad se všemi zařízeními, co mají tříapůlku
  • Na muziku luxusní, na hraní ještě lepší...nemůžu si je vynachválit
  • Pouzdro a náhradní náušníky různých velikostí v balení
  • I krabička je stylová...:D
  • Vyšší cena, věřím, že o pár stovek lacinější byste našli podobně hrající sluchátka, ale ne tak hezká...prostě si připlácíte za značku
  • Přál bych si mít na pouzdru logo Razer, takhle sluchátka vypadají jako tuctová sluchátka jiných značek, jediné podle čeho poznáte, že se jedná o Razer, je motto "for gamers by gamers" na každém sluchátku a i tam to poznají jen zasvěcení
  • Ze začátku mě z nich hodně bolely uši, než si zvykly na ty dvojité náušníky, které jsou na sluchátkách v základu, mě se ale líbí nejvíc, tak jsem bolest přemohl :D teď už je všechno supr
  • Káblík nevypadá zrovna nejkvalitněji, je ale příjemně měkký a ohebný, takže se moc nezašmodrchá (díky bohu, že Razer nedal ploché kabely)

Sluchátka používám měsíc doslova denně, ať na poslech hudby nebo hraní (nejvíce moba hry, do FPS stříleček jsou ale taky supr - testování denně při hraní CS 1.6 na školní lance :D) a musím je vyzdvihnout. Hrají opravdu geniálně, podle mě dokonce lépe než herní headset od Creativu za 1700, který jsem kdysi měl. Díky pouzdru zdarma se nemusíte bát je nosit všude s sebou v kapse (pouzdro je pevné, jakýsi plast obalený nepromokavou tkaninou) a díky optimální velikosti se mi vejdou do kapsy spolu se 4,7" telefonem, ve kterém jsou nejčastěji, takže naprostá paráda. Pokud ty peníze máte, určitě bych se nebál zainvestovat, kamarádi budou závidět a vaše uši zažijí opravdu eargasm. Vypadají velice kvalitně a věřím, že se mnou budou ještě hodně dlouhou dobu. Už mě unavovalo kupovat každý měsíc špunty někde u Nguyena, který hrajou příšerně a ještě hůř vypadaj...Koupení těchhle Razerů beru jako investici do budoucna, která se mi, jak věřím, vyplatila :)

Přidáno: 1. února 2015

• Kvalita zpracování
  • Různé velikosti špuntů + pouzdro
  • Pěkné zabalené
  • Kvalita zvuku za tuto cenu

Tato sluchátka jsem si chtěl koupit z důvodu, že jsem měl pouze od mobilu "Samsung sluchátka" která stojí pár šušňů. Sluchátka mě vážně zaujala, až na cenu. Ale rozhodl jsem se pro ně, protože se mi fakt líbila, i recenze byly skvělé a je to přeci "RAZER"... Co se týče kvality zpracování tak dávám 1+, ale co se týče zvuku? Je vidět, že si tyhle sluchátka kupují hlavně hráči, a jsou to hlavně jejich recenze, (k hraní her se hodí, k poslechu kvalitní hudby ne) protože zvuk odpovídá sluchátkům za 80Kč, které jsem dostal k mobilu. Není znát absolutně žádný rozdíl, možná trochu basy jsou silnější, ale to je zcela zanedbatelný rozdíl. Snažil jsem si na nich pouštět různé hudební žánry ale prostě rozdíl mezi sluchátky za 1200 a 80Kč jsem hledal těžce (dával jsem posoudit i známým). Takže buď vadný kus (pochybuji) a nebo za tuto cenu platíte pouze kvalitu zpracování a značku, bohužel...

Přidáno: 29. ledna 2015

• bozi!!
  • nechci jine :)
  • naprosto skvelej zvuk
  • basy!! (nekomu muzou prijit az moc "agresivni")
  • kabel by mohl byt plochy
  • koncovka by mohla byt do "L"ka
  • osobne bych ocenil, kdyby jedno sluchatko melo delsi kabel, a dalo by se tak nosit "za krkem"

do doby, nez jsem je zapojil, jsem nedoufal, ze muzou byt v teto cenove kategorii, tak kvalitni sluchat :-)

kdyz je sundam, tak se uz tesim, kdy me zase pohlti moje oblibena hudba.

Vlada Klecanda Vlada Klecanda

Přidáno: 25. ledna 2015

• Perfekní zvuk,hlavně basová složka,je dostatečně hutná.Sluchátka zakryjí celé uši,tudíž,člověk nevnímá zvuky okolí,a zvuk je perfektní

Výborná sluchátka,s perfektním designem,a jako bonus,prodlužovací kabel v balení

Přidáno: 27. prosince 2014

(naposledy upraveno 27. prosince 2014)

• Velmi brutání zvuk
  • Mozek rvoucí basy
  • Barva
  • Hliníkkové tělo
  • Velmi dobrý dárek pro holky pařany nebo kluky pařmeny vřele doporučuji
  • Zatím nic tak uvidíme :)

Bezvadná sluchátka , která vydrží vzteklé zacházení ! Doporučuji

Přidáno: 17. prosince 2014

• kvalita zvuku
  • silne basy
  • super prostorovy zvuk
  • sedi dobre v uchu
  • super design
  • mohly by byt zapletene v provazku

S Razerem jsem velice spokojen, tak jsem pri vyberu pecek sel hned po razerech. Pri prvnim nasazeni me prekvaly basy. Zvuk je velice podobny jak u nahlavnich sluchatek Razer Kraken, se kterymi jsem taky velice spokojen. Koupil jsem si Hammerhead pro s mikrofonem ale recenzi pisu sem, k verzi bez mikrofonu protoze mezi temito a verzi s mikrofonem neni rozdil az na mikrofon :D, protoze spis lidi kupuji tyto, tak at tu je vic recenzi. Urcite doporucuju.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2014

• Zvuk
  • Bolí z nich uši
  • Předražené

Nedoporučuju zaplatíte si pouze za značku.

Přidáno: 13. listopadu 2014

• bass

ten bass je lepší než sluchatka za tři litry

Přidáno: 1. listopadu 2014

Dobré

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2014

Zakoupeno v BScom s.r.o.

příjemný a nerušený poslech

Přidáno: 9. října 2014

• Výborný herní prostorový zvuk (CS:GO)
  • Bassy
  • Razer
  • Provedení a design
  • 4gamer by gamers :)
  • Kvalitní odvádění vnějšího hluchu
  • Prodlužka na kabel v balení
  • Mě osobní chybí ovládání hlasitosti na kabelu.

Výborná sluchátka, doporučuji každému ! :)

Přidáno: 27. září 2014

• Pěkný sluchátka ale cena neodpovídá kvalitě
  • Nepodávají věrný zvuk,středy nejsou slyšet,výšky ujdou basy taky ale nic co by překvapilo

Běžné sluchátka za cenu která neodpovídá jejich kvalitě

Přidáno: 24. září 2014

• luxusní basy
  • výborný zvuk
  • perfektně drží na hlavě :)
  • dobrý vzhled
  • kvalita :)
  • nic ;)

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2014

Zakoupeno v CZC.cz

• není v nich slyšet nic jiného než hudba
  • mám rád silnější basy
  • design (zelená a černá od Razer je prostě...)
  • PROSTOROVÉ VNÍMÁNÍ ZVUKU (při hraní počítačových her v první osobě např. Skyrim, Counter Strike absolutně dokonalý pocit, někdy až příliš reálný :D )
  • velikosti špuntů
  • revizor na mě musel klepat, aby se dočkal odezvy

ze zkušenostmi se sluchátky do 1500 můžu říct, že tyto jsou pro mne zatím nejlepší (předešlá sluchátka byla výhradně Sennheiser), poslouchám na nich převážně Rap, Dubstep, Elektro ale taky popůlární hudbu... prakticky od všecho něco, jen klasická hudba jde obloukem a pokud jste jedním z těch, kteří si v dopravním prostředku rádi klepou nohou nebo rukou, tak tyhle sluchátka s určitě užijete. Na hraní na počítači absolutně dokonalé, nemůžu si je vynachválit za ty peníze.
Skvělé špunty, jen doporučuju. ( vypadají skvěle)

Přidáno: 22. srpna 2014

• Extrémní Basy
  • Čistéj zvuk
  • Pohodlné
  • Hodně velké (fajné na uši)
  • Hybajicí se reproduktory (což je hodně luxusní)
  • Desing
  • Samolepka + :D
  • Lehké
  • Pružné
  • Slyším vše, když hraju Cs, jsem vždy o krok na před!
  • Nebolí vás uši...
  • Hodně pohodlnej material
  • Kupte to!
  • Rozhodl jsem si to koupit.. protože je měl Pewdiepie.. a gogomantv, a stálo to zato!
  • A nejlepší na tom je... že segra do mě mluví.. ale ze sluchátky ji vůbec neslyším :) nic prostě neuslišíte.. ani výbuch vážně pecka!
  • NEVÝHODY? HAHAHA.. TO JSTE MĚ POBAVILI :)

Hodně povedené, hlavně když posloucháte hudbu jako dubstep, techno prostě kde jsou basy.. tak toj e hrozně dobrý lepší jsem snad neměl :) Mam ještě sluchátka Marley...
a když jsem si pustil třeba Eminema... přes marleyky tak ta hudba byla jakože dobrá... basy vážně střední...skusím Krakeny... a basy už ze začátku písně... takové lehké.. a jak se to rozjelo tak mi malem bouchly uši! vážně luxusní!!!!!

Zobrazuji 381 - 400 ze 429 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22